“Doeda.com Giriş Bilgileri VS” için 24 yorum

  1. Eğer hiç bir video açılmıyorsa sorun sizden kaynaklı olabilir fakat bazı videolardan bahsediyorsanız kendi yüklendikleri mega upload serverler’dan silinmiş olabiliyorlar onları kısa zaman içerisinde düzeltmeye çalışıyoruz, takipte kalın lütfen.

   1. Admin sitedeki hiç bir videoya giremiyorum sorunu ne olabilir Google sürümünden mi tabletten mi ? Yada sitede bir sıkıntımı var önceden girebiliyordum şimdi hiç bir video açmıyor lütfen yardım edin.

    1. Eğer sitedeki hiç bir video açılmıyorsa sorun sizden kaynaklıdır çünkü test ettiğimiz tüm videolar bizim tarafımızda sorunsuz çalışıyor.

 1. Merhaba ‘İnsanların İçinde S***** Kadar Kuduran Kız’ adlı videoyu tekrar yükler misiniz, teşekkür ederim.

  1. Videonun üst kısmında ”Video İndir” butonu çıkıyorsa videoyu indirebilirsiniz yada Akıllı telefonlar üzerinden giriş yaptıysanız Player kısmına ”basılı” tutun eğer indirmeye izin veriyorsa bu şekilde video indirebilirsiniz.

  1. Yüklediğimiz videolar Pornhub serverinin ücretli videoları olduğu için kimsede kolay kolay bulunmayan videolar’dır bazı konular ise silindiği için düzeltilip tekrar atılabiliyor, sabrınız için teşekkür ederiz en kısa sürede video indirme tekrar aktif edilecektir.

 2. Korkudan Üvey Ablasının Amcığına Sığındı adlı videoyu tekrar yükleyebilir misiniz rica etsem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir